Sústredenie Radava 2021

V dňoch 22. Až 25.4.2021 sme sa zúčastnili krátkodobého sústredenia v Radave. Sústredenia sa zúčastnili naši pretekári od najmladších vekových kategórií po mužov do 23 rokov a aj členovia CTM pri CK Olympik Trnava. Skupinka najmladších sa venovala nácviku jazdy v teréne a ostatné kategórie jazdili na ceste. Dopoludnia sme sa zamerali na rozvoj vytrvalosti a popoludňajšie tréningové jednotky boli zamerané na rozvoj jazdy v skupine submaximálnou intenzitou, rozvoju silovej vytrvalosti od kadetov vyššie a mali sme aj kontrolnú časovku jednotlivcov pre všetkých pretekárov. Kategórie MINY a MŽ išli 4,3 km a ostatní starší 8,6 km dlhú časovku. Sústredenie splnilo cieľ, ako tréner som spokojný.
B. Kujovič - tréner

M SR dráha

V dňoch 24. až 26.7.2020 sme sa zúčastnili M SR na dráhe v Prešove v šprintérských disciplínach. Najviac sa darilo staršiemu ťiakovy Tomášovy Drrobnému v šprinte, získal striebornú medajlu, v pretekoch na 500 m s pevným štartom obsadil 4. Miesto a v disciplíne keirin 5. Miesto. V rámci M SR mládeže mali Juniori Slovenský pohár a pretekár Tobiáš Matejka obsadil 3 x 5. Miesto v diciplínach 1 km s p. št. šprint a v keirine. O týždeň neskôr v dňoch 1. A 2.8.2020 mali čiacké a kadetské kategórie M SR v Žiari nad Hronom na ceste. V časovke jednotlivcov získal Tomáš Drobný titul. V pretekoch jednotlivcov s hromadným štartom mal smolu cca 5. Km pred cieľom dostal defekt z prvej skupiny a bolo po nádejách na dobrý výsledok. V žiačkach po zdravotných problémoch obsadila Petra Hlbocká 5. miesto.

M SR dráha

V dňoch 10. Až 12.7.2020 sme sa zúčastnili M SR vo vytrvalostných dráhových disciplínach. Najviac sa darilo Tomášovi Drobnému St. žiak, získal 2 x titul v stíhačke jednotlivcov a v bodovačke, 1 x druhé miesto, v stíhačke družstiev (s Podbrezovou), a dve tretie miesta vo vylučovačke a v disciplíne scratch. Medajle získala ešte Petra Hlbocká, žiačka 2 m. stih. jednotlivcov a 2 x 3. m. stih. družstiev (Cyklo Spiš) a scratch. Junior Tobiáš Matejka 2. m. stih družstiev z CK Karpaty Smolenice.

Sledujte naše výsledky !

Všetky naše výsledky z pretekov nájdete v sekcii "NA STIAHNUTIE" ODKAZ TU ...

Podporte nás !

Podporte nás a darujte nám 2% z daní, ĎAKUJEME !
Tlačivo TU ...

Príď medzi nás !

CK Olympik Trnava je športovým klubom, ktorý na našom trhu funguje nepretržite od roku 1993. Jeho činnosť je zameraná na cestnú, dráhovú cyklistiku a cyklokros. Okrem prípravy mládeže je klub organizátorom 2 kôl pretekov Slovenského pohára na ceste a na jesen dvoch kôl Slovenského pohára v cyklokrose.

Majstrovstvá Slovenska v cyklokrose 2019

Majstrovstvá Slovenska v cyklokrose v Krupine. Petra Hlboká a Tomáš Drobný obsadili vo svojich kategóriách siedme miesto, Samuel Malovec skončil na 16-tej priečke. V štartovej listine sme mali viacero pretekárov, no výraznejšie sa nepresadili