M SR dráha

V dňoch 10. Až 12.7.2020 sme sa zúčastnili M SR vo vytrvalostných dráhových disciplínach. Najviac sa darilo Tomášovi Drobnému St. žiak, získal 2 x titul v stíhačke jednotlivcov a v bodovačke, 1 x druhé miesto, v stíhačke družstiev (s Podbrezovou), a dve tretie miesta vo vylučovačke a v disciplíne scratch. Medajle získala ešte Petra Hlbocká, žiačka 2 m. stih. jednotlivcov a 2 x 3. m. stih. družstiev (Cyklo Spiš) a scratch. Junior Tobiáš Matejka 2. m. stih družstiev z CK Karpaty Smolenice.


Sledujte naše výsledky !

Všetky naše výsledky z pretekov nájdete v sekcii "NA STIAHNUTIE" ODKAZ TU ...


Podporte nás !

Podporte nás a darujte nám 2% z daní, ĎAKUJEME !
Tlačivo TU ...


Príď medzi nás !

CK Olympik Trnava je športovým klubom, ktorý na našom trhu funguje nepretržite od roku 1993. Jeho činnosť je zameraná na cestnú, dráhovú cyklistiku a cyklokros. Okrem prípravy mládeže je klub organizátorom 2 kôl pretekov Slovenského pohára na ceste a na jesen dvoch kôl Slovenského pohára v cyklokrose.


Majstrovstvá Slovenska v cyklokrose 2019

Majstrovstvá Slovenska v cyklokrose v Krupine. Petra Hlboká a Tomáš Drobný obsadili vo svojich kategóriách siedme miesto, Samuel Malovec skončil na 16-tej priečke. V štartovej listine sme mali viacero pretekárov, no výraznejšie sa nepresadili