Generálny reklamný partner


Zabezpečujeme medzinárodnú a vnútroštátnu prepravu, skladovanie - komplexná logistika, zberná služba, expresná preprava kusových zásielok, špeciálne prepravy

Hlavní reklamní partneri


Mnohoročné skúsenosti v oblasti prísad a prímesí do betónu a mált zúročujeme pri návrhoch šitých na mieru potrieb našich zákazníkov. Široký rozsah produktov uspokojí aj tie najnáročnejšie požiadavky na úspešné zrealizovanie vašich projektov.

Spĺňame prísne kritériá výrobcov automobilov Volkswagen, Škoda a Ford, ktoré predávame v našich troch trnavských showroomoch. V ponuke na predaj máme aj Volkswagen úžitkové vozidlá. Sme certifikovaným servisným miestom pre značky Volkswagen, Škoda, Ford a Audi.

V L.A.D. plus, s.r.o. sa špecializujeme na výrobu, predaj a montáž väzníkových krovov, predaj moreného či nemoreného reziva. Ponúkame aj kompletný sortiment na realizáciu a rekonštrukciu šikmých a plochých striech. Všetko je vyrobené z kvalitných materiálov od tých najlepších výrobcov.

Partneri


Predaj a servis bicyklov. Predajňa bicyklov, príslušenstva a náhradných dielov na bicykle, oblečenia na bicykel, funkčného prádla a servis bicyklov.

Najčítanejšie regionálne noviny. Distribuované každý týždeň do 46 550 domácností. Inzercia, tlač a distribúcia ...

To najpodstatnejšie zo života v Trnave a okolí. Čítate čo žijete.

Potrebujete vytvoriť kvalitný, moderný a reprezentujúci web pre Vás? Ponúkame Vám tvorbu webu presne na mieru. Dizajn webu prispôsobíme Vaším požiadávkam. Taktiež vieme zapezpečiť spravovanie už existujúceho webu.

Servis manipulačnej techniky, prenájom manipulačnej techniky, predaj náhradných dielov, školenie obsluhy motorových vozíkov, manipulačnej techniky a stavebných strojov, poskytovanie priestorov pre skladovanie, personálne služby

Skladovanie, doprava a expedícia, logistika, colná deklarácia ...

Doprava ...

Poskytujeme široké spektrum výkonov v oblasti pozemných a inžinierskych stavieb. Čokoľvek, čo robíme a vytvárame, podriaďujeme našej komplexnej filozofii, ktorej základnými stavebnými kameňmi sú kvalita, odbornosť, kompetentnosť a spoľahlivosť. Patríme k popredným tuzemským realizátorom stavebných a montážnych prác v oblasti jadrovej energetiky./p>