Generálny reklamný partner


Zabezpečujeme medzinárodnú a vnútroštátnu prepravu, skladovanie - komplexná logistika, zberná služba, expresná preprava kusových zásielok, špeciálne prepravy

Hlavní reklamní partneri


Mnohoročné skúsenosti v oblasti prísad a prímesí do betónu a mált zúročujeme pri návrhoch šitých na mieru potrieb našich zákazníkov. Široký rozsah produktov uspokojí aj tie najnáročnejšie požiadavky na úspešné zrealizovanie vašich projektov.

V L.A.D. plus, s.r.o. sa špecializujeme na výrobu, predaj a montáž väzníkových krovov, predaj moreného či nemoreného reziva. Ponúkame aj kompletný sortiment na realizáciu a rekonštrukciu šikmých a plochých striech. Všetko je vyrobené z kvalitných materiálov od tých najlepších výrobcov.

Partneri


Predaj a servis bicyklov. Predajňa bicyklov, príslušenstva a náhradných dielov na bicykle, oblečenia na bicykel, funkčného prádla a servis bicyklov.

Najčítanejšie regionálne noviny. Distribuované každý týždeň do 46 550 domácností. Inzercia, tlač a distribúcia ...

To najpodstatnejšie zo života v Trnave a okolí. Čítate čo žijete.

Architektúra na mieru. V tom čo robíme, sme dobrí.
Toto majstrovstvo sa nám nepodarilo dosiahnuť zo dňa na deň:
- viac než 400 projektov na mieru
- 12 rokov na trhu
Našimi klientmi sú ľudia, ktorým záleží na ich projekte ako z hľadiska architektúry tak aj technického riešenia.

Servis manipulačnej techniky, prenájom manipulačnej techniky, predaj náhradných dielov, školenie obsluhy motorových vozíkov, manipulačnej techniky a stavebných strojov, poskytovanie priestorov pre skladovanie, personálne služby

Skladovanie, doprava a expedícia, logistika, colná deklarácia ...

Doprava ...